Záloha dát / NAS, privátny CLOUD

Poskytujeme správu počítačových systémov pre mnoho účtovníckych firiem a veľmi často sa stretávame s prípadmi, že najmä menšie externé účtovníčky nemajú takmer žiadny automatizovaný zálohovací nástroj, ktorý by ich ochránil pred stratou všetkých databáz svojich klientov a ďalších kľúčových údajov, na ktorých majú postavený celý svoj predmet podnikania a to napríklad v prípade zlyhania pevného disku v počítači, alebo zašifrovaní údajov škodlivým kódom vírusu – malware typu RANSOMWARE.

Ponúkame služby plne automatizovanej zálohy všetkých Vašich dôležitých údajov postaveným presne na mieru pre Vaše potreby. 

Okrem nasadenia profi riešení od svetovej špičky Synology, máme aj bohaté skúsenosti so správou systémov ako je MRP, KROS, OBERON, POHODA a iné a tak sa vieme postarať aj o ich pravidelnú týždennú aktualizáciu na serveroch, či  prípadne zriadiť VPN pripojenie pre Vašu pohodlnú prácu z domu – „HOME OFFICE“.

Okrem nasadenia NAS zálohovacieho zariadenia do siete, ponúkame jeho pravidelnú správu, ktorá je dôležitá z dôvodu zabezpečenia údajov a kontroly funkčnosti zálohovania. Štandardne zahŕňa nasledujúce činnosti údržby:

  • týždenná kontrola vydania bezpečnostných záplat a ich inštalácia do DSM systému
  • kontrola korektného priebehu záloh
  • kontrola stavu hardware – najmä diskových polí
  • aktualizácia a kontrola autorun spustenia Drive Clientov na pracovných staniciach 
  • kontrola prepojenia s iným CLOUD riešením pre vytváranie záloh podľa zásady „3 – 2 – 1“
 
Orientačný cenník za pravidelnú správu NAS / Cloud riešení
 

Nemusíte kupovať drahé špičkové hardwarové riešenia, my Vám ponúkame prenájom týchto zariadení v cene ich mesačnej správy s kompletnou konfiguráciou presne pre Vaše potreby.

Ponúkame základné riešenie zálohy údajov už od 65€ bez DPH/mesačne (pri 3TB kapacite s 5 hodinami pravidelného servisu/kontroly prevádzky záloh v cene).

 
 
Top