Kompletné elektroinštalačné práce na kľúč (od projektu až po revíziu )
 
  • Byty panelových bytových domov
  • Rodinné domy, chaty
  • Zdravotnícke zariadenia ( s revíznou správou a pečiatkou od Slovenskej technickej inšpekcie  )
  • Priemyselné objekty
Elektroinštalácie v paneláku

Disponujeme kvalitnými frézami a náradím, ktoré nám umožňuje bezproblémovú kompletnú realizáciu výmeny elektroinštalácie aj v starých železobetónových panelových domoch.

Prehľadná inštalácia

Každý kábel štruktúrovanej kabeláže riadne označujeme na oboch koncoch lepiacimi štítkami z termotlačiarne tak, aby sa výrazne nenarúšal dizajn vybraných prvkov rady elektroinštalácie a zásuviek. Vždy prehľadne popisujeme aj jednotlivé moduly v rozvádzači podľa projektovej dokumentácie.  Pri priemyselných RACKoch označujeme aj jednotlivé konce prepojovacích patch-cordov medzi switchmi a patch-panelmi.

Rozvody počítačovej siete

Súčasťou každej elektroinštalácie sú samozrejme rozvody štruktúrovanej kabeláže pre domácu/firemnú sieť a prípadný kamerový systém riadne zakončené v 19″ racku s možnosťou kompletného osadenia a nakonfigurovania sieťových zariadení.

Kamerový systém

Podľa požiadaviek pripravíme kabeláž a zapojíme a namontujeme na mieru kamerový systém. Nakonfigurujeme NVR, nastavíme aplikáciu do mobilného telefónu pre vzdialený prístup. Pracujeme s kvalitnými produktami od HIKVISION a BCS.

Top